DOJAZD - Biebrza- Serwis Turystyczny Gminy Goniądz

Idź do spisu treści

Menu główne:

PKP - stacja PKP w Goniądzu mieści się 3 km od miasta. Po wyjściu ze stacji kierujemy się na północ i skręcamy w prawo po dojściu do asfaltowej drogi DOWNARY-GONIĄDZ. Można wysiąść na stacji Mońki skąd jest połączenie PKS do Goniądza. Można skorzystać również  z TAXI.  W  innym wypadku należy wysiąść na stacji Białystok i przesiąść się na  linię prywatną KURIER ( rozkład jazdy)

PKS - Jest mało połączeń

  • ODJAZDY Z BIAŁEGOSTOKU DO GONIĄDZA OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O GODZINIE: 6:25 i 13:25;  ODJAZDY Z MONIEK DO GONIĄDZA OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O GODZINIE 7:15 I 14:15
  • ODJAZDY Z GONIĄDZA DO MONIEK I BIAŁEGOSTOKU OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY O GODZINIE:   7:35 I 14:35


SAMOCHÓD - Goniądz leży przy trasie Białystok - Ełk. Jest to najlepszy środek transportu, zwłaszcza jeżeli zamierzacie Państwo korzystać z wyjazdów po okolicy Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Jadąc z Białegostoku przez Mońki skręcamy w miejscowości Downary (w prawo) - do Goniądza mamy 5 km .
Jadąc z Warszawy - skręcamy w Mężeninie
( droga do Goniądza jest już naprawiona, a jadąc nią przez środek Bagien macie Państwo możliwość podziwiania uroków biebrzańskiej przyrody, czy też spotkania łosia na "carskim trakcie") do Goniądza 

lub dojeżdżamy do Jeżewa, skręcamy na Tykocin ( tu można podziwiać odrestaurowany zamek oraz synagogę), Knyszyn. W Knyszynie skręcamy na Ełk i jedziemy w kierunku Moniek.

Jadąc z Łomży - wyjeżdżamy na trasę w kierunku Białegostoku. W Piątnicy skręcamy na lewo w kierunku Jedwabnego. Dalej w kierunku Radziłowa. Dojeżdżamy do Osowca - Twierdzy i za przejazdem kolejowym skręcamy do Goniądza - 5 km
lub jedziemy w pierunku Białegostoku i skręcamy w miejscowości Wizna w lewo ( na Carski trakt). Stamtąd już prosto do Goniądza -ok. 36 km.

Jadąc z Ełku - jedziemy przez Grajewo w kierunku Białegostoku do miejscowości Osowiec - Twierdza, za przejazdem kolejowym skręcamy do Goniądza - 5 km.

Jadąc z Suwałk,
Augustowa - jedziemy trasą do Białegostoku do miejscowości Suchowola. Tam skręcamy w kierunku Goniądza - 28 km.

 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego